Home

Prah Ponosen S tem ženske tekačice na severni strani besedilo sklic Prezgodnji

Svetovno prvenstvo GORSKI TEK – KRATKI TRAIL 45 km / 3400vm gor / 3000vm  dol | Občina Vransko | MojaObčina.si
Svetovno prvenstvo GORSKI TEK – KRATKI TRAIL 45 km / 3400vm gor / 3000vm dol | Občina Vransko | MojaObčina.si

Tekači in tekačice, ki želijo teči na 8. Teku pod Pohorjem, se že lahko  prijavijo na tek – Lokalec.si
Tekači in tekačice, ki želijo teči na 8. Teku pod Pohorjem, se že lahko prijavijo na tek – Lokalec.si

Slo maraton

Atletska zveza Slovenije - 𝐀𝐧𝐢𝐭𝐚 𝐇𝐨𝐫𝐯𝐚𝐭, ki ima tretji izid  sezone v Evropi, je zmagala v svoji polfinalni skupini teka na 𝟖𝟎𝟎  𝐦𝐞𝐭𝐫𝐨𝐯 (2:03,11) in se uvrstila v nedeljski 𝐟𝐢𝐧𝐚𝐥𝐞. Čestitke!  Foto:
Atletska zveza Slovenije - 𝐀𝐧𝐢𝐭𝐚 𝐇𝐨𝐫𝐯𝐚𝐭, ki ima tretji izid sezone v Evropi, je zmagala v svoji polfinalni skupini teka na 𝟖𝟎𝟎 𝐦𝐞𝐭𝐫𝐨𝐯 (2:03,11) in se uvrstila v nedeljski 𝐟𝐢𝐧𝐚𝐥𝐞. Čestitke! Foto:

KGT Papež - Med najboljšimi športniki Občine Kamnik za leto 2020 tudi trije  tekači KGT Papež
KGT Papež - Med najboljšimi športniki Občine Kamnik za leto 2020 tudi trije tekači KGT Papež

Slo maraton | Kamnik

Ekipa24.si - Slovensko zastavo na odprtju ZOI bo nosila smučarska tekačica  Vesna Fabjan
Ekipa24.si - Slovensko zastavo na odprtju ZOI bo nosila smučarska tekačica Vesna Fabjan

Slo maraton
Slo maraton

Mija Marušič za Slovenijo na reprezentančnem peteroboju osvojila srebro -  Robin
Mija Marušič za Slovenijo na reprezentančnem peteroboju osvojila srebro - Robin

Joggerji Jack & Jones | La Redoute

Nika Glojnarič dobro debitirala na SP, njena sestra Leja pa osvojila dve  medalji na EP gluhih
Nika Glojnarič dobro debitirala na SP, njena sestra Leja pa osvojila dve medalji na EP gluhih

Tenisačica Tamara Zidanšek: 'Če v življenju vztrajaš in delaš, bo čas  prinesel rezultate' | Zadovoljna.si
Tenisačica Tamara Zidanšek: 'Če v življenju vztrajaš in delaš, bo čas prinesel rezultate' | Zadovoljna.si