Home

hrana Kazalec Vdelati judo novo mesto Meyella Marco Polo sončnica

POKAL NOVO MESTO – JUDO KLUB KOPER

Judo klub Ippon Kamnik na pokalu Novega mesta osvojil ekipno 1. mesto v  kategorijah U12 in U14 | modre novice
Judo klub Ippon Kamnik na pokalu Novega mesta osvojil ekipno 1. mesto v kategorijah U12 in U14 | modre novice

Judoisti Judo kluba Komenda se v novo sezono vračajo še bolj pripravljeni |  Domžalsko-kamniške NOV!CE
Judoisti Judo kluba Komenda se v novo sezono vračajo še bolj pripravljeni | Domžalsko-kamniške NOV!CE

Pretekla tekmovanja - Judo Klub Bela Krajina

18. Pokal Novega mesta v judu – Športna zveza Novo mesto – ŠZNM

Judo klub Ippon Kamnik osvojil ekipno 1. mesto v kategorijah U12 in U14 -  domžalec.si
Judo klub Ippon Kamnik osvojil ekipno 1. mesto v kategorijah U12 in U14 - domžalec.si

JUDO: V Novo mesto na 2. mesto | Občina Komenda | MojaObčina.si

Športno društvo Bushido

Novice
Novice

Bushido - Judo klub

Ekipa TVD Partizan Ljutomer ohranja svoje mesto v 1. slovenski judo ligi |  Prlekija-on.net Ljutomer
Ekipa TVD Partizan Ljutomer ohranja svoje mesto v 1. slovenski judo ligi | Prlekija-on.net Ljutomer

Judo Klub Triglav Kranj

Mladinsko državno prvenstvo do 21 let - KARATE KLUB

Odličen ekipni rezultat Judo kluba Komenda na Pokalu Novega mesta | Občina  Komenda | MojaObčina.si
Odličen ekipni rezultat Judo kluba Komenda na Pokalu Novega mesta | Občina Komenda | MojaObčina.si

Novo mesto 6.4.2019 V soboto smo se... - Judo klub Duplek | Facebook

Novice
Novice

Judoisti imajo novega državnega pasovnega prvaka in kopico kolajn -  domžalec.si