Egg Sitter: Juosmens atrama Ar tai padeda pagerinti laikyseną?

Šio produkto gamintojas atsižvelgia į kasdienius poreikius ir nurodo, kad atsižvelgiant į šiuos poreikius buvo sukurtas „ Egg Sitter , gamintojo idėja yra ta, kad vartotojas neturi sąlyčio ar tiesioginės prieigos prie kietų paviršių, su kuriais jo Dizainas žada daugiausia padėti ištaisyti laikyseną.

Jei esate asmuo, kuris ilgai sėdi, arba jūs žinote, kas tai daro, ši informacija gali būti naudinga, išanalizuokite visus duomenis, kuriuos mes siūlome čia. Tai yra išsami apžvalga, paaiškinanti jūsų abejones ar rūpesčius. Kiaušinių pjaustytojas.

Kas yra kiaušinis?

Egg Sitter “ apibūdinamas kaip produktas, padedantis suteikti komfortą ir palaikymą juosmens srityje. Jo gamintojas apibūdina tai kaip lanksčios medžiagos pagalvėlę, o jos tikslas, kaip minėta, yra suteikti pagalbą ir paramą nugaros ir sėdmenų srityje, jo dizainas labai panašus į korio ląsteles, kurios prisitaiko ir formuoja. Nepažeisdami savo pirminės formos, jos komponentai yra švieži ir nepažeidžia sąlyčio su oda.

Gamintojas pareiškia, kad taip pat, kaip prisitaiko prie bet kurios kėbulo formos, jis taip pat yra pritaikomas prie stalo kėdžių, bet kokių transporto priemonių sėdynių ir bet kurioje erdvėje, kuriai reikia palaikymo ir kur jis gali atsiremti.

Kaip veikia ši parama?

Egg Sitter yra kilimėlis, kuris buvo sukurtas atlikus išsamius tyrimus ir tyrimus. Kūrėjas sako, kad atkuria dubens srities kraujotaką daugiausia padėdamas išvengti edemos, hemoroidų ir vyrų prostatito susidarymo.

Privalumai, gauti tinkamai naudojant

  • Teisinga laikysena.
  • Tai panaikina kai kurias ligas, tokias kaip osteochondrozė ar išvaržos diskas.
  • Sumažinkite hemoroidų simptomus.
  • Atkuria dubens organus.
  • Pašalina coccyx slėgį.
  • Kokybė patvirtinta ir patikrinta.
  • Suteikia juosmens palaikymą.
  • Tvirta ir patvari medžiaga

Kokia yra kompozicija?

Šis produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, tvirtas ir minkštas liesti. Buvo manoma, kad jo dizainas lengvai pritaikomas išlaikant formą. Pagaminta iš minkšto silikono ir vandeniui atsparaus junginio. „ Egg Sitter pakuotėje yra daugiau informacijos ir specifikacijos apie šį produktą.

Šalutinis poveikis ir kontraindikacijos

Šalutinis poveikis šio produkto nėra, jo vartojant nėra diskomforto ar neigiamų fizinių pokyčių, tai teigia kai kurie pirkėjai, kurie jau naudoja šį produktą. Jie teigia, kad valdant „ Egg Sitter , jų laikysena pagerėjo ir kad jie neturėjo jokių simptomų ar nepatogių nepatogumų.

Kaip naudoti

Šio produkto kūrėjas išreiškia tai, kad „ Egg Sitter yra papildas, kai reikia ilsėtis ant sėdmenų, o indikacijai nereikia specialių nurodymų, reikia tik pagrindus ir sveiku protu „ Egg Sitter pastatyti ant kėdės. , suolelis, automobilio sėdynė ir kt. Šios pagalvės dizainas bus pritaikytas jūsų kūnui.

Naujausios apžvalgos

Man pasirodė, kad tai yra naudinga priemonė gydant hemorojų, tai buvo gera komanda kartu su tokiais veiksmais, kaip valgyti daugiau skaidulų, gerti daugiau vandens ir tęsti gydytojo paskirtus vaistus. Aš savo ruožtu tęsiu, taip pat ir metodus, kurių ėmiausi norėdamas pagerinti savo sveikatą, ir naudodamas kiaušinių siterį.

Emmanuelis Lara 52 metai.

Išlaikyti daugiau nei 12 valandų per dieną vairavimą nėra pats lengviausias, man pradėjo kilti nugaros problemos, eidamas pas gydytoją gydytojas nurodė keletą fizinių pratimų ir davė keletą nuskausminamųjų, draugo rekomendacija paprašiau Egg Sitter kaip papildoma pagalba man sukeliant diskomfortą ir toliau atliekant bet kurias medicinines indikacijas, aš derinu mankštą, vaistus ir šį produktą, todėl tai buvo metodai, kurie sukūrė fizinę savijautą.

Javieras Ramirezas 41 metai.

Aš atsigavau po operacijos, kad sutrumpinčiau koją. Daugelį metų kenčiau nuo stipraus nugaros skausmo, skoliozės ir daugelio kitų fizinių nepatogumų, šio transas metu turėjau sunkumų, kuriuos gydytojas nurodo esant normalius, tačiau norėjau padaryti ką nors daugiau, todėl nusprendžiau surasti daugiau Palaikymas, tarp kurio aš labai ilgiuosi, ir mano vaistai, taip pat terapija, „ Egg Sitter “ buvo šiame procese pagalba, o pasibaigus mano atsigavimui tai bus mano sąjungininkė.

Beatriz Padilla 29 metai.

Kur galima nusipirkti?

Šį gaminį platina tik jo gamintojas, todėl internetinėse prekybos svetainėse, tokiose kaip „aliexpress“, „amazon“ ar „ebay“, nebuvo leista pardavinėti šio produkto, pabrėžiant, kad fizinės parduotuvės, tokios kaip „mercadona“ ar vaistinės, neturi leidimo iš „ Egg Sitter gamintojo dalis, kad šis produktas būtų jūsų inventoriuje.

Gamintojas sako, kad tai darykite tokiu būdu, kad vartotojai negalėtų naudotis didelėmis kainomis gaminių imitacijomis. Todėl oficialioje „ Egg Sitter svetainėje galima rasti tik 100% originalų produktą.

Kokia yra kiaušinio užkandžio kaina?

158 € yra pradinė šio produkto kaina, gamintojas paaiškina, kad pirkimo procesas yra labai paprastas, tereikia įeiti į oficialų „ Egg Sitter ir užpildyti anketą pabaigoje, atstovas grįš į skambutį padaryti Reikia paminėti, kad jūsų užsakymo duomenys yra 50% mažesni už pradinę kainą, o dabartinė jo kaina yra 79 €.

Mūsų išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad „ Egg Sitter gali padėti, tačiau pastebimiausi pokyčiai vyksta kietuose paviršiuose. Šio produkto vartotojai šį straipsnį apibūdina kaip giminingą papildymą jų darbo valandomis, kai jiems tenka ilgai gyventi nejudinant, asmeniškai jie teikia rekomendaciją priimti įpročius, kurie palaiko ir papildo šį produktą, o fizinė savijauta yra kur kas didesnė, laikykite pečius atgal, galvą vertikaliai, neleiskite pilvui atsikišti ir stenkitės, kad rankos būtų palaikomos ant stalo. arba ant porankio 90 laipsnių kampu, tai yra keletas dalykų, kurie gali padėti teisingai laikytis jūsų laikysenos, o kūnas nesukelia jokios įtampos.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply