XtraSize tablečių kaina, kur nusipirkti, ar tai veikia?

Jei nerimaujate dėl savo varpos dydžio, jus gali dominti natūralūs sprendimai, kaip padidinti dydį ir apimtį. Užuot pasirinkę drastišką ir potencialiai pavojingą metodą (pvz., Chirurgiją), yra galingas maisto papildas, pagrįstas natūraliais ingredientais, kuris leis jums turėti patvaresnius lytinius santykius. Mes kalbame apie „StraSize“ tabletes.

9Expert Score
Vertinimas

Kaina
9
Veiksmingumas
9
Produkto sudėtis
9
Vartotojo apžvalgos
9

Gaukite „XtraSize“ su 50% nuolaida – www.XtraSize.lt

Kas yra XtraSize?

Xtrasize yra natūrali formulė, kuria pasinaudoję vartotojai tvirtina, kad tai yra saugiausias būdas visiems suaugusiems vyrams pridėti savo varpą, neatsižvelgiant į jų amžių. Xtrasize, yra natūralus maisto papildas vyrams didinti, naudojami natūralūs komponentai, žymiai padidinantys varpos dydį.

Xtrasize gali padidinti varpos dydį, palengvindamas ir padidindamas varpos kraujotaką. Tai yra geriausias natūralus stipriklis ir, pasak jo kūrėjų, vartotojams nereikės keisti savo gyvenimo būdo ir elgesio. Be to, rūkantys žmonės, alkoholį geriantys žmonės ar net tie, kurie yra išrašyti, gali saugiai įtraukti produktą į savo gyvenimą.

Kur nusipirkti Xtrasize?

Žinokite, kad produkto negalima parduoti tokiose parduotuvėse kaip „Amazon“, „eBay“, „AliExpress“ ar vaistinėse. Jei norite sužinoti, kur nusipirkti šį gaminį, žinokite, kad tai galite padaryti tik per oficialią gamintojo svetainę. Galite pereiti paspaudę čia. www.xtrasize.lt

Produkto kaina

„Xtrasize“ yra su 50% nuolaida. Mes rekomenduojame paskubėti, kol pasibaigs kaina ir akcija. Gaukite nuolaidą čia: www.xtrasize.lt

Kaip tai veikia

Vyriškas lytinis organas sudarytas iš dviejų skyrių arba dalių, tai yra, ilgosios ir viršutinės dalies. Ilgoji dalis yra atsakinga už erekciją ir yra vadinama corpora cavernosa. Tai pūlingas audinys, nukreipiantis kraujo tėkmę.

Gaukite „XtraSize“ su 50% nuolaida – www.XtraSize.lt

Jei šis kaverninis kūnas gauna pakankamai kraujo, jis užpildo ir tiekia kraują visai varpai. Varpa tampa stačia ir kieta. Priežastis, kodėl jūsų lytinis organas išlieka toks pats, yra ta, kad corpora cavernosa nėra kraujo.

Vienintelis būdas padidinti vyro lytinį organą yra padidinti kraujo tiekimą į varpą, net jei kaverninis kūnas yra pilnas kraujo. Kai kraujas įstumiamas į varpą, jis sulaužo ląsteles ir priverčia jas pakeisti dydį. Šie nauji matmenys rodo didesnę varpą.

Paprastai kiekvienas vyriškas stiprintojas veikia palengvindamas erekcijos gavimą ir palaikymą. Jie naudoja ingredientus, kurie žymiai sustiprina libido ar praplečia kraujagysles, arba šių dviejų metodų derinį.

„Xtrasize“ piliulė skirta naudoti tą pačią fonzionamento techniką. Natūralūs ingredientai parinkti taip, kad būtų veiksmingi gerinant seksualinę vyro sveikatą. Jie veikia būtent išsiplečiantį erekcijos audinį, kuris randamas visame jūsų penyje. Išsiplečiantis erekcijos audinys yra tas, kuris užpildomas krauju kiekvieną kartą, kai jums erekcija.

Būkite tikri, kad produktas veikia pagerindamas varpos kraujotaką, kartu padidindamas aplinkinių audinių sveikatą ir absorbciją. Tai ypač naudinga jūsų peniui. 

Xtrasize naudojimo pranašumai

 • Padidėjęs erekcijos dydis.
 • Pridėkite iki trijų colių iki varpos dydžio.
 • Įrodyta, kad „Xtrasize“ yra visiškai saugus.
 • Pagerinkite savo varpos storį.
 • Padidinkite pasitikėjimą savimi ir savęs vertinimą.
 • Padidinkite savo seksualinį sugebėjimą apskritai.
 • Jį daugiausia sudaro natūralių ingredientų derinys.
 • Oficialioje jos svetainėje rodomi atsiliepimai.
 • Padidina lytinį potraukį geresnei seksualinei funkcijai.
 • Gamintojai teigia, kad kliniškai įrodyta, kad Xtrasize veikia.
 • Jie garantuoja rezultatus.

Gaukite „XtraSize“ su 50% nuolaida – www.XtraSize.lt

Xtrasize kompozicija

Prieš stebėdami Xtrasize poveikį varpos plėtrai (ir gydant vyrų impotenciją), svarbu išnagrinėti jo sudėtį. Šiame maisto papilde yra tik augalų ekstraktuose ir natūraliose veikliosiose medžiagose, kurių veiksmingumas įrodytas nepriklausomais moksliniais tyrimais. www.xtrasize.lt

Tribulus Terrestris: Šis augalas, daugiausia augantis Afrikoje ir Azijoje, keletą šimtų metų buvo naudojamas tradicinėje medicinoje. Jis ypač žinomas dėl padidėjusio lytinio potraukio, todėl leidžia pagerinti erekcijos funkcijas ir padidinti virilinį organą. Padidindamas testosterono lygį (lytinį hormoną, susietą su vyriškumu), tribulus terrestris taip pat padės padidinti jūsų penį.

Maka šaknis: Šis natūralus ingredientas, daugiausia augantis Lotynų Amerikoje, taip pat veikia kaip galingas afrodiziakas. Tai padeda ilgiau išlaikyti erekciją. Taip pat kovoja su priešlaikine ejakuliacija, gerinant kraujotaką. Be to, būtent šis paskutinis poveikis padės padidinti jūsų varpą.

Saw Palmetto: Šis natūralus augalas ne tik padidina lytinį potraukį ir susijaudinimą. Tai taip pat padidina varpos dydį. Tai taip pat sumažina jūsų blogojo cholesterolio kiekį ir padeda sumažinti šlapimo takų infekcijų riziką.

L-argininas: Ši amino rūgštis ne tik pagerina kraujotaką (todėl kovoja su erekcijos disfunkcija). Tai taip pat padeda įgyti kelis centimetrus varpos dydžio ir apimties.

Šie natūralūs ingredientai anksčiau buvo naudojami daugelį metų ir įrodė savo veiksmingumą. Su šiais anksčiau naudotais ingredientais tabletės garantuoja jums malonesnį lytinį gyvenimą.

Šalutinis poveikis ir kontraindikacijos

Tabletės gali būti puiki pagalba skatinant lytinių organų kraujotaką. Padidėjusi kraujotaka gali padėti išgydyti erekcijos disfunkciją ar impotenciją. Kadangi jo ingredientai yra natūralios kilmės, jis nesukelia šalutinio poveikio ar nepavojingos žalos jūsų sveikatai. www.xtrasize.lt

Kadangi produktas yra visiškai natūralus papildas, gamintojas teigia, kad nėra šalutinio poveikio, dėl kurio neturėtumėte jaudintis. Tai gera žinia, nes ji garantuoja nesudėtingus rezultatus. 

Naudojimo būdas

Teoriškai reikėtų vartoti po vieną tabletę per dieną! Geriau vartoti iškart po pusryčių. Galite būti lankstūs dėl oro, bet jei norite pamatyti keletą matomų rezultatų, geriau juos pasirinkti tokiu būdu.

 • Kiekvieną rytą prieš pusryčius išgerkite 1 tabletę tuščiu skrandžiu, užgerdami stikline vandens.
 • Kaip nurodyta svetainėje, geriant 1 tabletę pusvalandį prieš seksą, gali pagerėti našumas.
 • Viena dėžutė prilygsta 2 gydymo mėnesiams.
 • Norint gauti geriausius rezultatus, rekomenduojama tęsti gydymą mažiausiai 90 dienų ir tęsti gydymą 3-4 dėžutėmis.

Vartotojo nuomonės

Tik po dienos išgėriau tabletę ir supratau, kad lovoje turiu daugiau energijos ir pasipriešinimo. Panašiai nutiko ir man, kai šiuo metu geriu gėrimą ar papildą. Antrą dieną galėjau jaustis daug geriau nei pirmą. Man nebereikėjo ieškoti daugiau, naudodamasi „Xtrasize“ buvau įsitikinusi ir patenkinta, nes tai man per porą dienų suteikė visko, ko ilgai ieškojau, buvau geresnės nuotaikos ir žmoną palikau tokią pat patenkintą, kaip tada, kai susituokėme daugiau nei prieš 20 metų. .

Danieliui Restepo 54 metai

Draugas pasakojo, kad jis į savo gyvenimą įtraukė šį papildymą, kuris pagerino jo intymų gyvenimą, iš pradžių aš nesiryžau jų išbandyti, nes jis anksčiau bandė naudoti lytinio stiprinimo papildus, o jie man neveikė. Dabar esu laiminga ir labai patenkinta, kad išklausiau savo draugą, nes pradėjus šį papildymą mano seksualinis gyvenimas pagerėjo su žmona, dabar mes kiekvieną vakarą išgyvename tą aistrą, kokia buvo, kai užmezgėme santykius.

Salvadoras Martinezas 44 metai

Mūsų išvada

Xtrasize veikia lytinį potraukį, erekcijos kokybę ir vyro lytinio nario padidėjimą. „XtraSize“ veikliosios medžiagos leidžia pailginti savo lytį ir ypač įgyti 1,5 cm ūgio. Apskritimo apimtis padidėtų 5% kiekvieną gydymo mėnesį. www.xtrasize.lt

Norint pastebėti jo poveikį ir padidinti savo varpą, svarbu laikytis gamintojo rekomenduojamos dozės. Tai reiškia, kad reikia išgerti vieną tabletę per dieną, geriausia ryte. Nurykite jį užgerdami pilna stikline vandens.

Pamiršę išgerti XtraSize kapsulę, padarykite ją, kai tik prisiminsite. Ir jei praėjo viena diena, tiesiog praleiskite praleistą Xtrasize dozę ir tęskite gydymą įprastai.

Gaukite „XtraSize“ su 50% nuolaida – www.XtraSize.lt

Dažnai užduodami klausimai

Kur nusipirkti Xtrasize?

„Xtrasize“ galima parduoti tik oficialioje gamintojo svetainėje. www.xtrasize.lt

Kiek kainuoja Xtrasize?

Norėdami sužinoti „Xtrasize“ kainą, eikite tiesiai į oficialią svetainę spustelėdami šią nuorodą: www.xtrasize.lt

Ar galite nusipirkti produktą vaistinėse?

Ne, „Xtrasize“ nėra parduodamas vaistinėse ar mažmeninės prekybos parduotuvėse, tokiose kaip „AliExpress“

Ar jis parduodamas amazon parduotuvėse?

Galbūt rasite „Xtrasize“ tipo produktą, tačiau niekada negalėsite rasti originalaus produkto „amazon“, be to, rasite produktą su aukštesne kaina ir negaunate laukiamų rezultatų

Kaip garantuoti, kad įsigysite originalų produktą?

Norėdami garantuoti šio produkto įsigijimą, galite tai padaryti tik nusipirkę originalą oficialioje svetainėje.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply