Airphones Belaidės ausinės, ausinės, apžvalgos?

Airphones yra pagalbiniai garso įtaisai. Gamintojas paaiškina, kad naudojimas yra paprastas ir nesudėtingas, ausinės ar ausinės yra tapusios kasdienio ir nepertraukiamo naudojimo įrankiu, tačiau turime būti atsargūs, kaip jas naudojame, per didelis garsas gali smarkiai pažeisti ausį. vidinės, sukeliančios klausos problemas, kurios gali būti negrįžtamos.

Be to, ausinių naudojimas gali sukelti nerimą ir stresą, jei pakartotinai klausydamiesi dainos sukelia tam tikrą priklausomybę, todėl rekomenduojame, jei naudojate „Airphones“ tik muzikai, atkurti 40 minučių 20 minučių poilsio, atsižvelgiant į Atminkite, kad decibelų lygis visada turi būti mažesnis nei 90, mes taip pat turime pasirūpinti išoriniu triukšmu, ilgiau nei 40 minučių pratęsti ausinių naudojimą kartu su triukšmu, pavyzdžiui, traukiniais, koncerto metu, su rago triukšmu dažnai tai vis tiek gali padaryti ilgalaikę žalą.

Kviečiu pažinti šį gaminį ir pasiimti visą informaciją, atitinkančią „Airphones“, turint tikslą ją išanalizuoti ir pačiam nuspręsti, ar tai gali būti pagalbos įrenginys jūsų kasdienėje veikloje, tokia informacija kaip nauda, ​​jo kaina ir vartotojo nuomonės. rasti čia, skaityme, kuris trunka vos kelias minutes.

9.2Expert Score
Vertinimo lentelė

Kaina
9.5
Efektyvumas
9
Vartotojo nuomonė
9.5
Produkto sudėtis
9

Kas yra Airphones? 

Oro telefonai buvo sukurti taip, kad padėtų vartotojams praktiškiau, jų dizainas leidžia juos naudoti kasdien, nesukeliant problemų, jie yra lengvo svorio ir yra pagaminti iš patvarių medžiagų. Tai teigia gamintojas, kuris tvirtina, kad Airphones funkcionalumas teikia pranašumų, visų pirma, dėl praktiškumo. Šie oro telefonai turi saugojimo dėžę, kuri taip pat tampa jų įkrovos centru, be to, jų anatomija leidžia lengvai žinoti teisingą padėtį, padedančią venkite painioti dešinę kairės pusę.

Kaip veikia Airphones?

Oro telefonai, aiškina gamintojas, kuri yra belaidė sistema, kuri, jos kūrėjo žodžiais tariant, leidžia palaikyti garso atkūrimą keletą nepertraukiamų valandų, juos be problemų galima laikyti ausies viduje, ryšys su mobiliuoju prietaisu vyksta per „Bluetooth“ ir galios įkrovimas trunka kelias valandas.

Gautina nauda

Airphones naudojimas paaiškina gamintojui, kad jis yra praktiškas, lengvas ir patogus, be to, kad turi gerą garso ištikimybę. 

  • Būdami ausies viduje, jie yra patogūs ir dėl savo dydžio yra labai atidus.
  • Jos dydis leidžia ją laikyti mažose ertmėse, tokiose kaip kelnių krepšiai.
  • naudoti viešose vietose, leidžia sklandžiai bendrauti, nepaisant išorinio triukšmo, 
  • Ilgalaikė apkrova.
  • 100% belaidis.
  • lengvas ir modernaus dizaino.
  • Jokio šalutinio poveikio.
  • Jie lieka ausyje, nepaisant staigių judesių, tokių kaip mankšta sporto salėje ar pasivaikščiojimas parke.
  • Su dėklu, kuriame galima saugoti ar laikyti Airphones

794 MXN 1 588 MXN

Kokia yra kompozicija?

Gamintojas teigia, kad Airphones medžiagos yra aukštos kokybės ir patvarios, pasirinktos atlikus tyrimus, kad vartotojams būtų pasiūlytas vertas produktas, jo sudėtyje nėra toksiškų medžiagų, 

Šalutinis poveikis ir kontraindikacijos

Airphones vartotojai tikina, kad šio produkto naudojimas nepadarė šalutinio poveikio ar fizinės žalos, gamintojas savo ruožtu nenurodo jokios kontraindikacijos rūšies. Savo ruožtu galime komentuoti, kad šio tipo klausos aparatų naudojimas, Jie turėtų būti naudojami vidutinio tūrio, nes didelis jų kiekis gali padaryti didelę žalą.

Kaip naudoti

Šių prietaisų naudojimas nėra sudėtingas ir daroma prielaida, kad vartotojai yra įprasti. Tai nurodo gamintojas, kuris nurodo, kad visos nuorodos yra „Airphones“ pakuotėse.

794 MXN 1 588 MXN

Vartotojo apžvalgos

Turėti mobilųjį telefoną šiandien yra praktiškai būtina, aš esu vairuotojas, todėl, turėdamas „Airphones“, esu atrama darbui, nesiblaškysiu prie vairo ir galiu atsiliepti į visus skambučius per savo darbo dieną, reikėtų pažymėti, kad kartais būna, kad geriau naudoti telefoną arba tiesiog praleisti jo naudojimą.

Francisco Olivas 44 metai.

Aš naudoju šį produktą, treniruoklių salės metu, tuo metu klausytis muzikos yra malonu, turėti mobilųjį įrenginį yra akivaizdu, kad elementariausia, nemanau, kad Airphones reikia naudoti visą dieną, nes tai gali pažeisti ausies kanalą ir Tai netgi gali sukelti nuolatinį kurtumą tam tikrą dieną per dieną tam, kad padėtų mums tam tikroje veikloje, kurios metu negalime tiesiogiai naudotis mobiliuoju telefonu. 

Maria Amparo Ruelas 29 metų.

Būti taksi vairuotoju reikia būti prie vairo daugelį valandų, tačiau tuo pat metu privalau nuolat bendrauti. Oro telefonai buvo naudinga mano darbo priemonė, nors tai nėra galimybė, kurią turėčiau naudoti visą dieną, jei ja naudojuosi, kai Važiuoju didelius atstumus.

Jesús Ontiveros 34 metai.

Kur galima nusipirkti ausinių „Airphones“?

Gamintojas yra vienintelė vieta, kur galima įsigyti originalų produktą, interneto svetainėms, tokioms kaip „amazon“ ar „ebay“, nėra leista platinti šio produkto. Tai daroma tokiu būdu, sako gamintojas, siekiant užkirsti kelią patiems vartotojams naudotis produkto imitacija, arba jo kaina yra per didelė.

Kokia yra Airphones kaina?

Airphones gamintojo puslapyje galima rasti su 50% nuolaida, todėl užuot sumokėję 1581 MXN, jūs mokate tik 791 MXN, paprašyti jų yra paprasta ir labai greita. Agentas susisieks su jumis, kai užpildysite formą jų oficialioje svetainėje, per tą pokalbį turėsite galimybę išsiaiškinti visas abejones dėl produkto ir galėsite nusipirkti.

Gamintojas nurodo, kad jam taip pat suteikiama trejų metų pratęsta garantija su papildomomis 192 MXN kainomis.

794 MXN 1 588 MXN

Mūsų išvada

Šiuo metu darbo dienomis, kasdienei tvarkai reikalingas papildomas palaikymas. Airphones vartotojai teigė, kad šio produkto naudojimas suteikė jiems papildomos pagalbos jų kasdienėje veikloje, nes tai padeda palaikyti ryšį per skambučiai ar tiesiog galimybė klausytis muzikos atliekant veiklą, kuriai reikia abiejų rankų.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply