QGrips Earwax Cleaner“ galite pašalinti vašką nepažeisdami ausies kanalo?

Per kitas minutes sužinosite visą informaciją apie „QGrip“ – plastikinį prietaisą, kuris, jo gamintojo žodžiais tariant, galėtų būti įdomus elementas ir įrankis, padedantis pašalinti vašką bei padėti išlaikyti ausies vidų švarų. .

Sužinokite apie jo sudėtį, pranašumus ir tai, kur galite nusipirkti originalų produktą.

9.2Expert Score
QGrips vertinimas

Kaina
9.5
Vartotojo apžvalgos
9.2
Efektyvumas
9
Produkto sudėtis
9.5

Kas yra „QGrips“? 

Gamintojas nurodo, kad „QGrips“ yra prietaisas, kuris buvo specialiai sukurtas padėti valyti ausį ir palengvinti ausų vaško pašalinimo praktiką.

Vidinis ausies valymas yra svarbus, nes dėl susikaupusio ausų vaško gali sumažėti klausa, medvilniniais tamponais ar tamponais nepatariama išgauti vaško, nes užuot jį pašalinę, jie linkę labiau spausti ausies vaškas į vidų. Šios mažos higienos priemonės yra idealios tik ausims, ty tik išorinei ausies daliai.

Nors ausies oda yra labai plona ir jautri, gamintojas teigia, kad „QGrips“ komponentai yra minkšti, todėl ją gali naudoti visa šeima. Kviečiu jus baigti svarstymą ir žinoti visas „QGrips“ detales.

Kaip veikia „QGrips“?

„QGrips“ veikia kaip ausų ploviklis, tačiau nėra jokios rizikos, kad likučių gali likti viduje. Ausinės ausis labai lengva sugadinti, net visam laikui, funkciją, kurią atlieka „QGrips“ ir kurią apibūdina jo paties gamintojas. Šis prietaisas yra labai panašus į kamščiatraukį ar kamščiatraukį, skirtingai nuo medvilnės pumpurų, kurie vašką ar vašką stumia toliau į ausies kanalą. „QGrips“ sugauna šiukšles galva ir pašalindami prietaisą nuo ausies paprasčiausiai atsikratysite visko.

29,95 euro, 59,90 euro

Gautina nauda

Gamintojas nurodo, kad „QGrips“ naudojimo pranašumai yra priešingi medvilniniams tamponams ar tamponams, nes pastarieji linkę spausti vašką, net neleidžiant jo pašalinti.

  • Tinkamo dydžio prietaisas, kurį galima nešti krepšyje, jis yra praktiškas ir lengvas.
  • Jos galva yra pakankamai minkšta, kad tilptų didelių dydžių skylės, taip pat vaikų ausys.
  • Ištraukite visą sukauptą ausų vašką.
  • Jis neturi jokio šalutinio poveikio.
  • Netoksiškos medžiagos.
  • Pakuotės viduje yra naudojimo instrukcija, kurioje išsamiai nurodoma „QGrips“ informacija.
  • Galutinis ausies kanalo valymas.
  • Valo nerizikuodamas įstrigti ausies vaško kanale ar to paties prietaiso dalyje.

Kokia yra kompozicija?

Gamintojas nurodo, kad gaminant „QGrips“ buvo naudojami aukštos kokybės plastikai, taip pat minkšti silikonai, jo medžiagos išreiškia, kad jie yra patvarūs be toksiškų cheminių medžiagų. Be to, vartotojai išreiškia, kad šį įrenginį lengva naudoti, nes jis nesvarus, o jo konstrukcija leidžia jį lengvai laikyti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, galite patekti į pridedamas instrukcijas ant pakuotės.

Šalutinis poveikis ir kontraindikacijos

„QGrips“ vartotojai iki šiol neparodė neigiamo poveikio, kurį pasiūlė jo gamintojas, tie patys vartotojai išreiškia patogumą naudodamiesi šiuo produktu, šio prietaiso kūrėjas savo ruožtu nedeklaruoja kontraindikacijų.

Kaip naudoti

Šiuo prietaisu lengva naudotis, kaip paaiškino jo gamintojas. Jums tereikia įkišti gaminį į valomos ausies vidų ir jį pasukti, tuo metu „QGrips“ įstrigia ausies vašką ausies kanalo viduje ir tuo metu jį ištraukia. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite visą vadovą pakuotės viduje.

Vartotojo apžvalgos

Pasinaudojęs ENT dėl ausų valymo, nusprendžiau dar nemokėti už šią paslaugą ir paprašiau, kad „QGrips“ ja naudotųsi visi šeimos nariai, naudodamas šį prietaisą, be peroksido, turėjau keletą privalumų. Norėdami retkarčiais pašalinti vašką, aš nenaudoju medvilninių tamponų.

Juanui Gutiérrezui 35 metai.

Mano tėtis yra senas žmogus, todėl dėl per didelio ausų vaško pažeidimo jo klausa retkarčiais pažeidžiama, aš nusipirkau šį prietaisą iš „QGrips“, kad padėčiau man prižiūrėti tėvelį ir prižiūrėti jo ausis, be to, apsilankymai pas gydytoją Jie yra periodiniai ir mes stengiamės, kad viskas gerai atitiktų jūsų klausos sveikatą.

Ana María González 42 metai.

Aš tik pabrėžiu, kad šis prietaisas naudojamas kaip valymo priemonė, jis nėra skirtas gydyti kurtumą ar ausų problemą, tai yra produktas, atliekantis savo funkciją, tačiau taip pat reikia atsiminti, kad tamponų vengimas yra vienas iš svarbiausių dalykų, galime suvokti.

Felipe Alcalá 53 metai.

29,95 euro, 59,90 euro

Kur galiu nusipirkti?

„QGrips“ galima rasti tik oficialioje jo gamintojo svetainėje, tas pats gamintojas buvo tas, kuris jį nustatė tokiu būdu, kad vartotojai negalėtų naudotis produkto imitacija arba labai didelėmis kainomis.

Todėl tokioms svetainėms kaip „amazon“ nėra leista platinti „QGrips“, fizinės parduotuvės nėra jokios rūšies, taip pat nėra įvardijamos kaip oficialūs šio prietaiso pardavėjai, dar kartą teigiama, kad gamintojo puslapis yra vienintelis „QGrips“ puslapis. originalus.

Kokia kaina?

Pradinė kaina yra 59,90 €, tačiau gamintojas paskelbė 50% nuolaidų pasiūlymą, todėl galite paprašyti „QGrips“ už 29,95 €.

Pirkimo strategija yra paprasta ir reikalauja kelių minučių, kad užsakymas būtų įvykdytas, tiesiog užpildykite svetainėje rastą formą, agentas paskambins, kad išspręstų susirūpinimą ir abejones, ir užbaigs pirkimo procesą.

Mūsų išvada

Mes dar kartą patvirtiname, kad ausis yra svarbus ir elementarus organas, be to, kad jis būtinas norint normaliai ir efektyviau atlikti visą veiklą, jos priežiūra ir valymas turi būti reikšmingi ir kuo atsargiau, kad būtų išvengta negrįžtamų pažeidimų, teigia „QGrips“. naudojasi daugelis vartotojų, nurodydami, kad tai yra prietaisas, su kuriuo ausų vaškas pašalinamas nesukeliant šalutinio poveikio, be to, kad investuojama tik vieną kartą, šis valymas atliekamas iš namų, nenaudojant kitų papildomų įrankių.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply