Ling Fluent: Metodas mokytis kalbų Ar jis veikia? Kur jį nusipirkti, nuomonės?

Jei taip toli pasiekėte, tai yra todėl, kad tikrai ieškote tikrai efektyvaus būdo išmokti užsienio kalbą, ar aš klystu? Jūs atėjote į reikiamą vietą! Dabar galima efektyviai išmokti kalbą, kurios visada norėjai. Nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, studijų lygio ar su kalbomis susijusios patirties, dabar galite išmokti bendrauti su ta kalba, kurią ilgai mokate.

Ačiū nebus jokių kliūčių Ling Fluent, niekas netrukdys kalbėti, rašyti ar skaityti bet kuria kalba. Šio metodo mokymosi vienetai yra suprojektuoti taip, kad mokytis būtų lengviau, atitinkamai padidėtų našumas ir visapusiškai lavinama atmintis.

pirkti dabar!

Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip šis mokymosi būdas veikia bet kurią kalbą. www.LingFuent.com

Kas yra „Ling Fuent“?

Ling Fluent yra metodas, skirtas visiems, norintiems išmokti užsienio kalbą greičiausiu ir efektyviausiu būdu. Šiandien tūkstančiai žmonių jau yra užsiregistravę tarnyboje ir greitai mokosi kalbos, kurios visada norėjo. Amžius neturi reikšmės, nes abu paaugliai gali mokytis skirtingų kalbų, pavyzdžiui, vyresnis žmogus, norintis sužinoti daugiau. Todėl metodas tinka visiems, kurie tiesiog domisi kitomis kalbomis.

Kur gauti Ling Fluent?

Šiuo metu įgyjama prieiga prie pirminio Ling Fluent tai įmanoma tik su jo kūrėju. „Apple“ vartotojai neras programos „App Store“, nes jokia programa nėra atsisiųsta. Ling Fluent Tai veikia tik per platformą, prie kurios galima prisijungti per įprastą interneto naršyklę. Norėdami prisijungti ir prieiti prie jo, turite pradėti naudotis programa. Daugiau informacijos rasite oficialioje svetainėje Ling Fluent: www.LingFuent.com

Kokia yra kaina Ling Fluent?

Programa yra pagrįsta naryste, kurioje yra skirtingi lygiai, tai yra („Basic“, „Basic Pro“ arba VIP), ji aktyvuojama šešiems ar dvylikai mėnesių. Ir tik vienai kalbai. Visi, kurie nori orientuotis keliomis kalbomis Ling Fluent Tai galite padaryti naudodami skirtingus planus ir mokėjimus. Kainos yra pakopinės. Galite pradėti ir pradėti sėkmingai naudotis pagrindiniu paketu, kuris yra ekonomiškiausias, bet labai efektyvus. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia:

Kaip tai veikia Ling Fluent?

Iš pirmo žvilgsnio žinoma, kad programa turi patikimą įspūdį. Jei žinote, kaip medžiaga veikia ir kam ji skirta, galite lengvai pradėti mokytis žodyno ir ypač pasyvaus suvokimo. Gamintojo svetainė taip pat daro patikimą įspūdį. Jame tiksliai paaiškinama, kaip ir kodėl veikia šis metodas, kaip smegenys skatinamos mokytis ir kam ši mokymosi programa yra tinkama. Platforma Ling Fluent skirta žmonėms, norintiems išmokti, išplėsti ar bent jau išlaikyti esamus kalbos įgūdžius. Su Ling Fluent Turėsite pradinių žinių ir įgūdžių pradėti nuo užsienio kalbos bet kokiu lygiu ir turėdami daug motyvacijos. www.LingFuent.com

Metodo privalumai

  • Jūs mokotės 1 mėnesį, o ne metus.
  • Pamirštate „perinti“ save pavargusį ir nusibodusį žodžiais bei konjugacijomis, o tai ir taip duoda puikių rezultatų.
  • Studijuojant pusvalandį per dieną, gaunamas toks pats efektas kaip visą mėnesį kalbos mokykloje.
  • Naudojate kelis jutimus vienu metu, todėl mokotės 5 kartus greičiau nei klasėje – amžinai įsisavinate iki 200 naujų žodžių ir frazių per dieną.
  • Jūs nestresuojate, nes padarę klaidą niekas jūsų neteisia ir nejuokina.
  • Jums patinka kiekviena pamoka, nenuobodžiaujate ir kalbą mokate taip lengvai, kad norėtumėte iškart išmokti kitą.
  • Sutaupote daug pinigų, užuot švaistę juos neefektyviems kursams!

Koks yra mokymosi metodo tikslas?

Ling Fluent siekiama leisti pirmą kartą vartoti užsienio kalbą po kelių savaičių. Jei vykdysite kūrėjo nurodymus ir dirbsite su programa apie 30 minučių ar geriau kiekvieną dieną, tikrai galėsite tai padaryti. Tačiau programa reikalauja susikaupimo, nes žodžius įsiminti raštu ir kalba nėra taip lengva. Norint, kad motyvacijos problemos kiltų net po kurio laiko, reikia daugybės pakartojimų. Tai yra visiškai natūralūs šalutiniai poveikiai, apie kuriuos žino visi kalbų mokiniai. Programai užbaigti reikia šiek tiek disciplinos ir fiksuoto tikslo.

pirkti dabar!

Kam tai Ling Fluent?

Mokymosi sistema Ling Fluent remiasi neurolingvistikos žiniomis: per pastaruosius du dešimtmečius smegenų tyrėjai padarė didžiulę pažangą suprasdami, kaip veikia smegenys. Darant prielaidą, kad kairiosios smegenys pirmiausia skirtos kalbiniams ir kūrybiniams laukams, o dešinės – matematiniams ir loginiams procesams ir kad rinkinys mažai sutampa, dabar mes žinome, kad tai iš esmės neteisinga.

Atskiri kalbos laukai pirmiausia apdorojami dešinėse smegenyse: pavyzdžiui, grafiniai vaizdai, rašymas ir gramatika. Priešingai, viskas, kas susiję su garsais ir akustiniu kalbos vaizdavimu, yra kairėse smegenyse. Kadangi raidė ar raidžių derinys žymi garsą daugumoje kalbų, smegenų pusrutuliai turi dirbti kartu, kad išmoktų kalbą. Kaip neurolingvistas, Danijos iniciatorius Ling Fluent pažymėjo, kad daugumoje kalbų mokymosi medžiagos į tai neatsižvelgiama ir kad kalba nėra sujungta į tinklą, bet bendrauja tiesiškai. www.LingFuent.com

Kaip naudojamas metodas?

Ling Fluent jį lengva naudoti praktiniame teste. Platformą lengva naudoti. Žmonės, kurie kasdien naudojasi kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais, turės mažai problemų dėl šios operacijos. Programa yra pakankamai plona, ​​kad galėtų susitvarkyti be instrukcijų; juk pakraunamos tik atitinkamos indekso kortelės.

Gamintojas teigia, kad pakanka pusvalandžio darbo su kalba, kad po keturių savaičių ją geriau ar sklandžiau išmoktum. Tai yra daug mažiau laiko, nei reikalauja tradicinis kalbos vadovėlis, o keturios savaitės yra trumpas laikotarpis. Kalbų mokymosi stebuklas yra įmanomas, nes programoje iš tikrųjų yra tik svarbiausi ir dažniausiai pasitaikantys žodžiai bei frazės ir ji pagrįsta grynu įsiminimu. Negalima tikėtis išgalvotų ir gilių filosofinių diskusijų dvasinių skrydžių. Ling Fluent jis tiesiog nori paskatinti įsiminti.

Vartotojo apžvalgos

Jie visi tai daro! Man jau mano metai ir iš pradžių bijojau, kad negalėsiu naudotis šia platforma. Kokia nesąmonė, nes tai lengva! Jums tereikia atlikti kelis paspaudimus. Jis mokėsi važiuodamas autobusu, eilėje eidamas pas gydytoją ar ilsėdamasis sode. Ir tai pavyko, nes po 4 savaičių aš jau gana laisvai kalbu angliškai. Tai buvo taip paprasta, kad aš rekomendavau tai visiems savo draugams ir jie visi išmoko! Taigi, šiomis naujomis technologijomis verta pasikliauti.

María Zavala, 42 metai

Aš ilgai kovojau dėl paaukštinimo. Pykdavausi, kai jie paaukštindavo jaunesnius žmones, o mano atliktas darbas niekam neįdomus. Viršininkas paprašė manęs laisvai kalbėti angliškai, nes įmonė augo ir pradėjome užmegzti ryšius užsienyje. Aš nusprendžiau veikti greitai. Įstojau į intensyvų kursą, bet ten tiesiog kentėjau. Vienas Ling Fluent tai man padėjo. Po 3 savaičių mokymosi savo viršininkui galėjau parodyti sklandžią anglų kalbą. Jis beveik nualpo nuo šoko! Gavau pakėlimą ir paaukštinimą – vadovauju savo komandai ir bendrauju su klientais JAV. Tiesa, kalbos yra būtinos, jei norite laimėti gerai. Šiuo metu mokausi vokiečių kalbos ir planuoju išmokti prancūzų kalbą.

María Méndez, 39 metai

Neketinu to paneigti, man niekada nepatiko mokytis, mokykloje turėjau prastus pažymius. Prieš dvidešimt metų išvykau užsidirbti į Italiją. Ir per tuos 20 metų išmokau tik keletą pagrindinių frazių. Galiausiai mano žmona man pradėjo sakyti, kad gaila nežinoti kalbos po tiek metų, ir ji pasiūlė Ling Fluent. Aš juokiausi iš jos, bet ji nepasidavė. Todėl išbandžiau ir nustebau, kaip man patiko mokytis. Aš greitai ir lengvai išmokau italų kalbą. Gaila, kad tai padarė tik dabar!

Sergio Ramosas, 49 metai

Mūsų išvada

Ling Fluent verta. Už jos esančios platformos sukūrė specialistas, kuris yra ne tik absoliutus smegenims palankaus mokymosi ekspertas, kaip neurolingvistas, bet ir turi pakankamai kalbos mokymosi, kaip daugiakalbio asmens, patirties. Todėl galima manyti, kad Ling Fluent tikrai daro tai, ką žada specialistas: rodyklių kortelių sistema patikimai atkuria teisingą kalbinį turinį, kuris yra paruoštas taip, kad būtų lengva įsiminti. Ir valdymas išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu yra pakankamai įdomus daugumai žmonių.

Toliau Ling Fluent naudoja daug daugiau kalbų nei kitos tokio tipo programos. Rinkoje yra daugybė siūlomų vokiečių, anglų, prancūzų, italų ir gal net ispanų kalbų. Ling Fluent taip pat siūlo olandų, švedų ir norvegų kalbas. Tai yra gana retai ir labai išplečia tikslinę platformos grupę. Taip pat yra rusų kalba. www.LingFuent.com

pirkti dabar!

Dažni klausimai

Kur nusipirkti ar prieiti prie Ling Fluente?

Šiuo metu, Ling Fluent jis yra tik jo oficialioje svetainėje. Ling Fluent Tai veikia per platformą, prie kurios pasiekiama per įprastą interneto naršyklę. www.LingFuent.com

Kokia yra „Ling Fluente“ kaina?

Programa pagrįsta pakopine naryste („Basic“, „Basic Pro“ ar VIP), kuri aktyvuojama šešis ar dvylika mėnesių. Kaina skiriasi atsižvelgiant į pasirinktą narystę.

Ar jis parduodamas „Amazon“?

Ne, tik narystės parinktis galima rasti oficialioje Ling Fluent. www.LingFuent.com

Kaip gauti originalų metodą?

Su originaliu metodu galima susipažinti tik apsilankius jo oficialioje svetainėje.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply