Bigboy gelis vyrams- Ingredientai- Privalumai- Nuomonės

Varpos padidėjimas buvo daug diskusijų objektas, o ekspertų nuomonės yra įvairios, yra mitų ir realijų, tiesa ir neginčytina yra tai, kad visi vyrai be išimties nori ar ilgisi nario, turinčio keliais centimetrais daugiau nei jie ar šiandien turi.

Šiandienos eilė yra „Bigboy“, ir pats akivaizdžiausias klausimas apie šį produktą yra Ar tai tikrai padeda varpos plėtrai? Ar tai sukelia priklausomybę? Ar jis turi šalutinį poveikį? Per kelias minutes skaitydami galime tai sužinoti.

Kas yra Bigboy?

Gamintojas teigia, kad tai visos natūralios kilmės produktas, todėl „Bigboy“ pateikiamas gelio pavidalu, todėl jo naudojimas yra šiek tiek lengvesnis, o kadangi jis taikomas tiesiai į varpą, jo poveikis yra greitas ir greitas. ilgalaikis. Šis produktas padeda atlikti patenkinamą seksualinį aktą dėl pojūčių, kuriuos jie sukelia varpoje, jis veikia tiesiogiai kraujotakoje ir padeda prailginti lytinių santykių laiką.

Kaip veikia „Bigboy“ gelis?

Gamintojas paaiškina, kad „Bigboy“ gelis greitai absorbuojamas ir prasiskverbia į varpos geltonkūnį, padėdamas stimuliuoti kraujotaką, visapusiškai naudingas varpos audiniams, todėl gelis pasižymi temperatūrą didinančiu poveikiu vyrui. ilgio ir apskritimo augimas.

Ingridientai iš ko susideda šis gelis

„Bigboy“ ingredientai yra natūralios kilmės, tai oficialiame puslapyje deklaruoja to paties produkto gamintojas. Čia pateikiami elementai ir keletas natūralių jo pranašumų.

Rhodiola rosea: Šiam augalui priskiriamos savybės, kurios padeda kovoti su nuovargiu, didina fizinę ir psichinę energiją. Tai augalas, žinomas kaip adaptogenas, padedantis kūnui prisitaikyti prie įvairaus emocinio streso.

Paulinia cupana vaisiai: Jis yra žinomas kaip galingas afrodiziakas, taip pat tiesiogiai veikiantis spermos judrumą, tai yra energijos stimuliatorius, pagal savo struktūrą yra kofeinas, teofilinas ir taninai.

Mėta: Šis ingredientas yra tas, kad padeda sustiprinti libido.

Šalavijas: Padeda stiprinti imuninę sistemą, suteikia jėgų ir maksimaliai padidina energiją.

Pelnas

„Bigboy“ gamintojas paaiškina, kad gelio produktas padeda palaikyti seksualinę veiklą, taip pat yra didesnis varpos padidinimo tikslas tiek pailgėjus, tiek jo storiui. Kiti privalumai išvardyti žemiau.

 • Gerina varpos kraujotaką.
 • Padidina testosterono gamybą.
 • Galingesnė erekcija ir tvirtesnis narys.
 • Intensyvesni orgazmai.
 • Natūrali kompozicija.
 • Nėra šalutinio poveikio.
 • Tai nesukelia priklausomybės.

Kaip naudoti

Gamintojo svetainėje paaiškinta procedūra, kurią tikrai lengva suprasti ir praktiška atlikti. Šį gelį reikia švelniai sukamaisiais masažais tepti tiesiai ant patino odos. „Bigboy“ gamintojo rekomendacija yra ta, kad, norėdami sustiprinti poveikį, procedūrą galite atlikti 20–30 minučių prieš pradėdami seksualinį aktą.

Šalutiniai poveikiai

Vartotojai neįrodė šalutinių poveikių, susijusių su „Bigboy“ vartojimu, rekomenduojame išanalizuoti ir peržiūrėti kiekvieną ingredientą, sudarantį formulę, ir įsitikinti, kad nė vienas iš jų šiame procese nesukėlė alerginių ar nepageidaujamų reakcijų.

Vartotojų apžvalgos

Čia pateiktos nuomonės yra tik keletas nuorodų, paimtų iš interneto forumų ir kurias paskelbė žmonės, jau naudojęsi „Bigboy“.

Aš visada maniau, kad mano varpa yra gero dydžio, bet žinojau, kad yra oda, kurią vis tiek galima prailginti, ir tai buvo priežastis, kodėl aš paprašiau „Bigboy“, nes tai yra negaunamas produktas, aš atmetu bet kokios žalos galimybę, tai padėjo man ilgiau išlaikyti erekciją, visada sportavau, tačiau alkoholio vartojimas turėjo sumažėti, kad būtų pasiekta pusiausvyra tarp produkto ir mano kūno reakcijos.

Francisco Ramírez 32 metai.

Mano seksualiniai veiksmai blogėjo, jaučiau, kad mano vyras nesitęsė dėl to, kad turėjo kitą partnerį, jis buvo sąžiningas su manimi ir kartu nusprendėme paprašyti Bigboy jo oficialioje svetainėje, jo susijaudinimas sukelia labai intensyvų orgazmą ir erekciją. buvo nepaprastai tvirtas.

Luisa Avilés 39 metai.

Pokyčiai įvyko ne tik dėl erekcijos ir sunkiausio nario, bet ir laikas, per kurį galiu išlaikyti seksualinį aktą, labai išaugo, padidinau savo mankštos tvarką ir labiau rūpinuosi bendraisiais sveikatos aspektais, galiu sakykite, kad aš rekomenduoju „Bigboy“ gelį, kuris ne tik padeda varpos dydžiui, bet ir pailgina erekcijos laiką.

Pedro Macías 43 metai.

Kaina ir kur ją įsigyti Ispanijoje

„Bigboy“ paskelbta kaina yra 78 eurai, tačiau gamintojas patvirtino galimybę įsigyti ją su nuolaida iki 50%. Jei norite paprašyti gelio, turite užpildyti tik gamintojo svetainėje pateiktą formą, tada agentas susisiekite ir ten galėsite išsiaiškinti visas abejones dėl „Bigboy“, kur jūs taip pat turite galimybę atsiskaityti gaudami savo produktą.

Originalus „Bigboy“ gelis yra prieinamas tik svetainėje, tai yra, gamintojas neturi komercinių santykių su virtualiomis parduotuvėmis ar fizinėmis įstaigomis, todėl, jei matote, kad jis paskelbtas ne oficialioje svetainėje, būkite tikri, kad tai nėra tikrasis produktas, pagamintas naudojant minėtų ingredientų.

Mūsų išvada

Kaip jau galėjome pastebėti, „Bigboy“ gelis nepateikė nepageidaujamų reakcijų vartotojams, kurie jau jį naudojo, gamintojas taip pat paaiškina, kad tai yra natūralus produktas, kurio šalutinis poveikis nėra, produktą galima laikyti gera alternatyva ieškant. produktą, padedantį pagerinti seksualinį aktyvumą, verta paminėti, kad norint gauti nuolatinių rezultatų bus labai svarbu imtis veiksmų ar įpročių, kurie padidina ir padidina šio produkto naudojimą ar taikymą. Keli dalykai, kuriuos galite įgyvendinti, yra:

 • Jekingo technika. (Skatina varpos kraujotaką).
 • Kegelio pratimai (padeda išsiųsti daugiau kraujo į varpą).
 • Sumažinkite geriamo alkoholio kiekį.
 • Mesti rūkyti.
 • Pratimas.

Tai yra keletas dalykų, kuriuos galite integruoti, jei jau nusprendėte įtraukti „Bigboy“ gelį kaip papildomą priemonę. Jei sutelksite dėmesį į tikrus pokyčius, pokyčiai gali būti glostantys ir plačiai matomi.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply