LumiViss Pro: Apsauginių akinių privalumai, nuomonės, kur nusipirkti?

Jūs tikriausiai suprantate, kaip svarbu apsaugoti akis saulėtą dieną. Jums nereikia būti saulėtame klimate, kad kentėtumėte nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio. Neapsigaukite dėl to, kad UV spinduliai gali atšokti nuo smėlio, vandens, sniego, pastatų net ir labai debesuotą dieną. Kaip elgtis su radiacija ir akinimu? Yra produktas, kuris pradedamas atpažinti kaip revoliucinis ir kuris gali jus išgelbėti ir padėti geriau apsaugoti regėjimą. Viskas apie akinius LumiViss Pro. Perskaitykite ir raskite visą informaciją šioje santraukoje.

Kas tai LumiViss Pro?

LumiViss Pro Tai yra UV akiniai, apsaugantys nuo ultravioletinių spindulių, jie pradeda populiarėti, nes daugiau žmonių sužino ir sužino apie žalingą saulės poveikį. Nors daugelis žmonių saugo ir prižiūri odą, jie visiškai nepaiso regėjimo apsaugos svarbos; turime žinoti, kad mūsų akys taip pat sugeria tuos pačius kenksmingus spindulius. Tai akimirka, kai apsauginis akinių sluoksnis LumiViss Pro Tai gali jums padėti užkirsti kelią žalingam UV spindulių poveikiui jūsų akims.

Trumpalaikis ultravioletinių spindulių poveikis be apsaugos nuo UV spindulių ar akinių gali pakenkti panašiai kaip saulės nudegimas. Akys dažnai būna paraudusios ir uždegusios. Jei esate labai jautrus šviesai, taip pat galite būti pernelyg stimuliuojamas. Be to, jei jūsų akys yra veikiamos saulės spindulių daug ilgiau, ateityje yra rizika susirgti katarakta ar geltonosios dėmės degeneracija.

Kiti efektai, kurie gali būti daug rimtesni, kai yra daug UV spindulių, yra akių ir vokų vėžys, ragenos ir tinklainės pažeidimai. Deja, kai kurių iš šių būklių negalima išgydyti, čia yra tikroji prevencijos svarba nešiojant tinkamus akinius.

Visa žala ir netinkamas elgesys, kurį galima padaryti akims, kaupiasi visą gyvenimą, todėl labai svarbu užtikrinti tinkamą apsaugą, įskaitant vaikus. Maždaug ketvirtadalis UV spindulių padarytos žalos akims pradeda atsirasti iki 20 metų. Saulės akinių pora, užtikrinanti UV apsaugą ir priežiūrą, kokia tik galėtų būti LumiViss Pro, būtina išlaikyti akių sveikatą.

Kaip veikia akiniai

Pasak šių akinių gamintojo, apsauga nuo ultravioletinių spindulių pasiekiama blokuojant ultravioletinius spindulius, kad jie nepatektų į akis. Kaip apsauginis kremas nuo saulės apsaugo odą nuo UV spindulių pažeidimų, akinius LumiViss Pro Dažniausiai jis blokuoja ultravioletinius spindulius, kurie pasiekia akis. Kaip nurodyta, jis gali užblokuoti iki 100% UV spindulių.

Akiniai LumiViss Pro užtikrina UV-A ir UV-B apsaugą. Taip pat sakoma, kad jie blokuoja iki 75–90% visos matomos šviesos, kad maksimaliai apsaugotų akis. Gerai žinoma, kad papildoma antirefleksinė danga gali pagerinti regėjimą ir sumažinti akių nuovargį. Be to, gražus akinių dizainas gali priversti žmones atrodyti patraukliau.

Kam skirti šie akiniai?

Visiems žmonėms, kenčiantiems nuo negalavimų, susijusių su pernelyg dideliu dirbtinės šviesos, saulės spindulių poveikiu ar neigiamu mėlynosios šviesos poveikiu, visų pirma:

 • Žmonės, kurie nuolat sėdi prie kompiuterio.
 • Darbuotojai, kurie daug laiko praleidžia darbo aplinkoje su dirbtiniu apšvietimu, ypač su LED apšvietimu.
 • Žmonės, jautrūs šviesai (pvz., Katarakta, silpnaregiai) ir kuriems reikalinga apsauga nuo ultravioletinių spindulių ir mėlynos šviesos.
 • Vaikai, kurie daug valandų praleidžia naudodami planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną ar televizorių.
 • Žmonės, užsiimantys mėgėjišku vandens sportu, sausumos sportu, daugiausia lauke.
 • Tiems žmonėms, kurie ilgą laiką būna saulės spinduliuose, tokiems kaip pirmosios pagalbos teikėjai, dviratininkai, statybininkai ir lauko remontas.
 • Žmonėms, kurių darbe ar pomėgyje reikia naudoti aukščiausios klasės antirefleksinius ir anti-UV akinius.

Akinių nauda

 • Apsauga nuo mėlynos šviesos, kurią skleidžia kompiuterio ekranas, planšetinis kompiuteris, išmanusis telefonas, televizorius, LED apšvietimas.
 • Apsauga nuo ultravioletinių spindulių.
 • Apsauga nuo elektromagnetinės spinduliuotės.
 • Sumažina nuovargį ir nuovargį, akių paraudimą ir sausumą, galvos skausmus ir nemigą.

Nuomonės LumiViss Pro

LumiViss Pro jie nebuvo pirmi mano naudoti akiniai nuo saulės. Esu išbandžiusi skirtingus akinius ir lęšius, tačiau jie visada man skaudėjo galvą. Panaudojimas LumiViss Pro Nuspręsta ketinant išbandyti šį naują produktą. Nuo to momento, kai pradėjau juos naudoti, pasijutau geriau, o akys nebesijaučia įskaudintos. Jau po dviejų savaičių naudojimo jaučiausi labai patenkinta ir galiu sportuoti lauke. Pirkimas LumiViss Pro man tikrai buvo verta.

Roberta, 39 metai

Aš esu sunkvežimio vairuotojas ir nuolat atsiduriu keliaujančiame. Aš retai matau savo šeimą, o kartais važiuoju iki šešiolikos valandų per dieną. Kaip ir galima tikėtis, po tiek valandų vairavimo aš turiu regėjimo problemų, ypač smėlio pojūtį po vokais ir paraudimą. Esu išbandžiusi skirtingus šviesą atspindinčius lęšius, bet net ir tada, kai jie gerai veikė, po kelių valandų naudojimo vis tiek skaudėjo galvą.

Tai įvyko tol, kol draugas man rekomendavo LumiViss Pro. Iki šiol tai yra vieninteliai lęšiai, dėl kurių man neskauda galvos ir auga nuovargio jausmas. Aš juos dėviu kiekvieną dieną, nuo ryto iki vakaro, ir dar niekada nebuvo taip gerai.

Arturo, 43 m

Kur nusipirkti LumiViss Pro?

Norėdami nusipirkti akinius LumiViss Pro, būtina apsilankyti gamintojo svetainėje, kuri yra vienintelė saugi vieta jūsų pirkimui. Išskirtinis pardavimas yra iš gamintojo svetainės. Jis nėra parduodamas „Amazon“, „ebay“, „aliexpress“ ar kitose internetinėse svetainėse, išskyrus gamintojo.

Pabaiga

LumiViss Pro Tai yra akiniai, su kuriais galime daryti išvadą, kad jie yra efektyvūs, modernūs, apsaugo nuo UV spindulių ir turi platų atspindį. Remiantis gamintojo teiginiais ir įvairiomis faktinėmis nuomonėmis apie produktą, jie leidžia ateityje pašalinti galvos skausmą, akių paraudimą ir kataraktos riziką. Jis taip pat reguliuoja šviesos kiekį, kuris pasiekia tinklainę. Po kelių savaičių naudojimo jie leidžia atsikratyti populiariausių regėjimo problemų. LumiViss Pro tai gali būti tinkamas pasirinkimas tiems, kurie vertina akių sveikatą.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply